درخواست مشاوره حقوقی

با تشکر از اعتماد و انتخاب شما برای درخواست مشاوره حقوقی از موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز. ما افتخار داریم به عنوان یک تیم متخصص و مجرب در زمینه حقوق، بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

برای ما، اهمیت نیازها و مسائل حقوقی شما درجایگاه اول قرار دارد. وکلای همکار موسسه با تخصص های متنوع آماده ارایه مشاوره‌های حقوقی تخصصی به شما مراجعین عزیز می باشند.

منتظر همراهی با شما هستیم.


وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری

موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز با گرد هم آوردن یک تیم حقوقی با تخصص های مختلف آماده ارایه خدمات متنوع حقوقی از جمله قبول وکالت مراجعین محترم در پرونده‌ها و اختلافات ایشان در مراجع قضایی و شبه قضایی می‌باشد.

برای دریافت خدمات وکالتی ضروری است مدارک و مستندات دعوی خود را به وکلای موسسه ارایه نمایید. همچنین ماجرا را به طور دقیق‌و صحیح برای وکلای موسسه شرح دهید.

موضوع پرونده شما ابتدا به صورت گروهی توسط وکلای موسسه بررسی و بهترین راهکار جهت نیل به موفقیت شناسایی می گردد. سپس مدیریت پرونده به دو نفر از همکاران وکیل سپرده می شود.

در تمامی پرونده ها و تمام مراحل دادرسی شما از خدمات مستقیم دو نفر وکیل دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این اطمینان به شما داده می شود که با همپوشانی و پشتسبانی وکلای موسسه، پرونده ارجاعی شما همچون سایر پرونده ها به بهترین نتیجه ممکن خواهد رسید.

مشاوره حقوقی رایگان

موسسه حقوقی وکلای دادور با ایجاد بستر های مناسب آماده ارایه مشاوره حقوقی به شما همراهان عزیز می باشد.

  1. علاقه مندان به مشاوره تلفنی کافی است با شماره های موسسه تماس حاصل نموده و در کوتاهترن مدت رمان مشاوره تخصصی خود را دریافت نمایید.
  2. برای مشاوره در فضای مجازی، وکلای ما در اپلیکیشن های روبیکا، تلگرام‌و واتساپ و اینستگرام آماده اند تا به سوالات شما پاسخ مناسبی بدهند. کافی است صفحات ما در فضای مجازی را دنبال نمایید تا به سهولت به مشاوره تخصصی مورد نیازتان دست یابید.
  3. اگر نیازمند مشاوره حقوقی حضوری هستید، می‌توانید با مراجعه به آدرس موسسه ضمن ملاقات حضوری با وکلای موسسه، از خدمات مشاوره حضوری بهره‌مند شوید.
  4. همچنین می توانید از طریق فرم مشاوره زیر ضمن شرح موضوع درخواست مشاوره حقوقی را ثبت و از خدمات مشاوره حقوقی رایگان وکلای موسسه بهره مند شوید.

مشاوره تحصیلی

موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز، به منظور حمایت و کمک به فارغ‌التحصیلان رشته حقوق، مشاوره‌های تخصصی را برای داوطلبان آزمون وکالت و قضاوت به ارمغان می‌آورد. این مشاوره‌ها به صورت کاملاً تخصصی و با کمک از رتبه‌های برتر آزمون‌های حقوقی ارائه می‌شوند.

ما معتقدیم که تجربیات و دانش تخصصی رتبه‌های برتر در زمینه‌ی آزمون‌های وکالت و قضاوت، به داوطلبان ارزشمندی برای دستیابی به موفقیت ارائه می‌دهد. بنابراین، تمامی مشاوره‌هایی که در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، مبتنی بر تجربیات و دانش این رتبه‌های برتر می‌باشد.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره، شما می‌توانید از طریق فرم اخذ مشاوره، مشخصات و درخواست خود را به ما ارسال کنید. با تعیین وقت مناسب، مشاوره با شما انجام می‌شود. همچنین، شما می‌توانید از پکیج قانون‌های دست‌نویس رتبه‌های برتر آزمون‌های حقوقی نیز بهره‌برداری نمایید.

برای دریافت فایل قانون‌های دست‌نویس رتبه‌های برتر آزمون‌های وکالت و قضاوت، فقط کافیست فرم درخواست مشاوره را پر کنید و درخواست دریافت مجموعه مذکور را ارسال نمایید.


“ما به رسیدگی سریع و مؤثر به درخواست‌های شما متعهد هستیم و اطمینان می‌دهیم که حریم شخصی و اطلاعات حقوقی شما کاملاً محرمانه حفظ نماییم.”

— موسسه حقوقی دادور تبریز
  • لطفاً فرم درخواست مشاوره پایین را تکمیل و ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست شما، یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت تا بهترین زمان ممکن جهت ملاقات حضوری یا مشاوره تلفنی تعیین شود.    22F0A30B2B89B16204E365F3EEEFED08