• علی‌حسین کاظمی
  • حکیمه عطالو
  • سایر وکلای موسسه
علی حسین کاظمی وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای علی‌حسین کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری با رتبه ۲ در آزمون کار آموزی وکالت پذیرفته شده و بعد از گذراندن دوره کار آموزی موفق به کسب رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی گردیده است.نتایج درخشان علمی آزمون های مختلف نشان از تسلط ایشان بر قوانین موضوعه کشور دارند و ایشان با تسلط کافی بر قوانین مختلف، یکی از بهترین وکلای شاغل در شهر تبریز می باشند.
آقای کاظمی همچنین به دلیل سابقه هفت سال خدمت در سازمان پزشکی قانونی کشور، تجربه ویژه‌ای در جرایم منجر به دیه و خسارت و جرایم پزشکی و جرایم منافی عفت چون زنا و رابطه نامشروع و لواط و مانند آن دارند و از متخصصین دعاوی تغییر سن، تغییر جنسیت، اهداء جنین، اثبات و رفع حجر به شمار می روند.
تخصص و تعهد ایشان منجر گردیده است تا شرکت های بزرگی همچون شرکت بیمه آسیا ایشان را به عنوان وکیل و مشاور حقوقی خود در شمال غرب کشور انتخاب نمایند. رزومه علمی و عملی ایشان باعث گردیده است که اکنون ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای شاغل در استان آذربایجان شرقی شناخته شده و وکالت در دعاوی خطیر و متعددی را بر عهده گرفته و نتایج مطلوبی را برای موکلینشان به دست آورند.

جرایم علیه اموال

خانوادگی

جرایم علیه اشخاص

عنوان: وکیل متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

مدرک وکالت: پروانه وکالت پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری

نشان الکترونی

admin@vokalayedadvar.com

تخصص‌ها

دعاوی کیفری منجر به دیه و خسارت

کلاهبرداری

جرایم منافی عفت

جرایم پزشکی

حکیمه عطالو وکیل پایه یک دادگستری
سرکار خانم حکیمه عطالو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوص و رئیس هیئت مدیره موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز می باشند.
خانم وکیل حکیمه عطالو با رتبه ۷ در آزمون کار آموزی وکالت دادگستری پذیرفته شده و با طی دوره کار آموزی موفق به کسب رتبه ۲ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی شده اند. خانم وکیل حکیمه عطالو با تخصص ویژه در دعاوی خانواده، از بهترین وکلای خانواده در شهر تبریز می باشند.
همچنین ایشان به عنوان رئیس موسسه با طرح و اجرای خدمات ویژه پرونده های مطالبه وجه، موجب جلب اعتماد شرکت های بزرگی چون آسمان گشت ایرانیان، آسمان پرواز ایرانیان و کارخانه هایی مثل راسا پلیمر به خدمات موسسه گردیده و این شرکت ها مدیریت امور حقوقی و وصل مطالبات خود را به موسسه وکلای دادور تبریز سپرده اند.

خانواده

دعاوی ملکی

دعاوی مطالبه وجه

عنوان: وکیل متخصص در دعاوی خانواده و وصول مطالبات

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

مدرک وکالت: پروانه وکالت پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری

نشان الکترونی

admin@vokalayedadvar.com

تخصص‌ها

دعاوی خانواده

وصول مطالبات

دعاوی ملکی

حقوق قرارداد ها

موسسه حقوقی دادور تبریز

افتخار همکاری با بهترین وکلای تبریز

  • جناب وکیل حجت حسینی متخصص دعاوی ملکی
  • جناب وکیل حسن پاسدار متخصص دعاوی اراضی ملی
  • جناب آقای سیاوش فرامرزی کارآموز وکالت دادگستری
  • جناب وکیل مهدی کاظمی متخصص در امور اسناد و املاک
موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز به مدیریت خانم حکیمه عطالو و آقای علی حسین کاظمی تاسیس گردیده است. این موسسه با جذب وکلا و کار آموزان متعدد به عنوان همکاران وابسته به موسسه از تخصص و تجربیات ایشان در زمینه های مختلف حقوقی بهره‌مند می‌گردد.

عنوان: موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز

مجوز: تحت مجوز رسمی کانون وکلای دادگستری

نشان الکترونی

admin@vokalayedadvar.com

تخصص‌ها

دعاوی اراضی ملی

دعاوی اسناد

دعاوی املاک

دعاوی مطالبه وجه

عضو کانون وکلای دادگستری

مشاوره حقوقی

وکالت در دعاوی

داوری اختلافات

تنظیم اسناد حقوقی

مشاوره حقوقی با توجه به نیازهای شما

در ارائه خدمات حقوقی، ما با دقت به نیازها و مسائل حقوقی شما گوش داده و بهترین مشاوره‌ها را ارائه می‌دهیم. هدف ما، راهنمایی شما به سمت بهترین تصمیم‌گیری‌ها و راه‌حل‌های قانونی است که منجر به رضایت و رفع نگرانی‌های حقوقی شما می‌شود.

وکالت دعاوی

وکلای حرفه ای موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز آماده قبول وکالت شما در انواع دعاوی در مراجع قضایی وشبه‌قضایی می‌باشند. برای این کار کافی است با شماره تلفن های موسسه یا ادمین های موسسه در فضای مجازی هماهنگی بعمل آورید.

مشاوره حقوقی

موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز آماده ارایه مشاوره‌های تخصصی به صورت تلفنی، مجازی و حضوری خدمت مراجعین محترم می باشد. کافی است در فضای مجازی با ما در ارتباط باشید. شما ضمن بررسی مشکل حقوقی، از مشاوره تخصصی مورد نیازتان بهره مند می‌گردید.

داوری در اختلافات

وکلای موسسه حقوقی وکلای دادور تبریز با تکیه بر دانش حقوقی خود، آماده ارایه خدمات داوری و حل و فصل اختلافات شما بدون مراجعه به مراجع قضایی و صرف زمان و هزینه های سرسام آور می باشند.

22F0A30B2B89B16204E365F3EEEFED08